Wydarzenia i aktualności

 

Pracownicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Krośnie, Środowiskowego Domu Samopomocy w Krośnie i w Potoku oraz Przedstawiciele Zarządu i BOP wzięli udział w szkoleniu nt. "Pracownik - uczestnik zajęć - wzajemne prawa i obowiązki, również w sytuacjach kryzysowych". Dziękujemy prowadzącemu - Panu mecenasowi Grzegorzowi Jaroszczykowi za przeprowadzenie szkolenia i dostarczenie wiedzy, tak bardzo potrzebnej Pracownikom w codziennej bezpośredniej pracy z osobami z niepełnosprawnością.

Zapraszamy do ŚDS w Krośnie

Możesz zostać członkiem wyjątkowej wspólnoty, w wyjątkowym miejscu Nie przegap tej szansy Więcej o działalności ŚDS Krośnie : https://www.sdskrosno.org.pl

Oferta pracy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną poszukuje kandydata/ki na stanowisko:

SAMODZIENA KSIĘGOWA-KADROWA/KSIĘGOWY-KADROWY

 

Miejsce pracy: Krosno

Główne zadania osoby na tym stanowisku to:

  • dekretowanie i wprowadzanie do systemu finansowo-księgowego dokumentów
  • rozliczanie dotacji, sporządzanie sprawozdawczości
  • prowadzenie kadr i płac
  • prowadzenie rozliczeń kasowo-bankowych
  • kontakt i współpraca z organami administracji publicznej
  • kontrola i uzgadnianie sald kont księgowych

 

Rekrutacja do OREW

W Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczym Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Krośnie trwa nabór uczniów na nowy rok szkolny 2023/2024.

Przyszłość zaczyna się teraz. To, co wydarzy się jutro, zależy od tego, co zrobimy dzisiaj.

 

Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Krośnie od ponad 30 lat w sposób kompleksowy uczy, rehabilituje i wychowuje dzieci i młodzież z niepełnosprawnością sprzężoną, przygotowując je do możliwie niezależnego, samodzielnego i aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym.

Zarząd PSONI Koło w Krośnie serdecznie zaprasza członków Stowarzyszenia oraz Rodziców/opiekunów osób z niepełnosprawnością korzystających z systemu wsparcia PSONI Koło w Krośnie na spotkanie w aromacie naturalnych olejków eterycznych . A potem przy ciachu i kawie porozmawiamy o PSONI, o życiu, o planach na przyszłość.

Liczba miejsc ograniczona dlatego nie zwlekajcie z decyzją.

Szczegóły na plakacie Spotkanie jest kolejną odsłoną naszego autorskiego projektu pt. "Siła Kobiet PSONI"

 

Spotkanie olejkowe

Dofinansowano z budżetu Województwa Podkarpackiego -
Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Rzeszowie

 

 

Zarząd Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Krośnie informuje że od 23 czerwca 2023 r. do 11 grudnia 2023 r. w OREW będą realizowane treningi weekendowe.

Projekt jest adresowany do mieszkańców powiatu krośnieńskiego, jasielskiego i miasta Krosna – osób z niepełnosprawnością intelektualną od 16 roku życia, z orzeczeniem o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności. Uczestnikami projektu będzie 20 osób.